Düğün hikayesi olarak bilenen video çekimlerine bir çok isim verilir kafanızı hiç karıştırmasın genel olarak hepsi aynı aynı işe çıkıyor yani; tüm gün düğününüzü anlatan 8-10 dk aralığında video çekimleridir.

  • Düğün Klibi
  • Düğün Filmi
  • Düğün Belgeseli
  • Wedding Story
  • Düğün Videosu
  • Düğün Masalı
  • Düğün Kısa Film

Düğün hikayesi ülkemizde uygulanmaya yeni yeni başlayan bir organizasyon şeklidir. Düğün günü tüm gün boyunca hazırlıktan başlar gelin ve nedime çekimleri, damat ve sağdıçları ve bir çok eğlenceli görüntüler hazırlıklarda çıkıyor. Gelin alma töreni, nikah organizasyonu ve gece düğün bitimine kadar yapılan video çekimlerin bir araya getirilmesiyle elde edilen düğün hikayeleri düğünlerde yapılan klasikleşmiş çekimlerin daha modern halde ele alınması şeklinde tanımlanabilir. Foto Monark tarafından kurgusal şekilde de çekilen düğün hikayesi genellikle çiftlerin isteği doğrultusunda ilerlemektedir. Düğün günü, kuaför hazırlıkları, düğüne hazırlanma, gelin alma, evden çıkarma düğün konvoyu gibi daha pek çok detayı içeren düğün hikayeleri pek çok bölgede faaliyet gösteren bir fotoğrafçılık hizmetidir. Bu hizmetin birçok ismi vardır;

En Güzel Düğün Hikayeleri
Fotoğraflar unutmaz. Anda kalmamızı sağlar. Fotoğraflar güzel anlara yolcuğun en bilinen, en güzel hatırlatıcısıdır. Düğün fotoğrafları da birlikteliğe adım attığınız anların hatırlatıcısıdır. Hayatınızın en anlamlı gününü daha da kalıcı hale getirmek isterseniz en güzel düğün hikayeleri ile yanınızdayız. Düğün fotoğrafçısı ekibimiz gelin ve damat için iki ayrı ekiple tüm özel anlarınızı unutulmaz kılmak istiyor. Ekibimiz tarafından kayıt altına alınan unutulmaz anlarınız montajlanarak düğün hikayesi haline getiriyoruz. Mutluluğa evet dediğiniz o anları yıllar sonra tüm ayrıntılarıyla hatırlamak isterseniz doğru adres. Düğün hikayesi konusunda daha önce gerçekleşmiş düğün hikayesi örneklerini görmek ve öneri almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.