Biz Kimiz ? HAKKIMIZDA

Hakkımızda bir kaç söz Tanıştığımıza sevindik

Tanıştığımıza memnun olduk arkadaşım! İzmir / Karşıyaka'da profesyonel bir fotoğrafçı ekibiz. Umarım, fotoğraf portföyümüzden keyif alırsınız ve bundan sonra birlikte harika bir şey yaratabiliriz!

Lens sayesinde dünya farklı görünüyor ve size bu farkı göstermek istiyoruz. Yıllarca süren uygulama ve tonlarca tecrübemizle modern markalar ve şirketlerle çalışmamızda bize yardımcı olan teknikleri öğrendik. Ve tüm bunlar senin olabilir, sadece iletişime geç.

Signature
Andrew Shade

Sihir nerede gerçekleşiyor ? Monark Stüdyo

Burası, parlak bir şey yaratmak için ışıklarla ve gölgelerle çalışabileceğimiz yer. Alaybey Mah. Mehmet İhsan Zeyrek Sokak'daa bulunan fotoğraf stüdyomuzdan bahsediyoruz. Burada fotoğraf portföyünüzü rahat ve profesyonel bir ortamda tartışabilir ve oluşturabiliriz.

Bu nasıl oluşuyor ? Fotoğraf İşleme

Burada size fotoğraf işlemeyi göstermeyi seviyoruz. Bazen doğrudan karşılaştırma olmadan sonucu göremezsiniz. Bu yüzden, fotoğrafı rötuş yaptığımız, arka plan gürültüsünü çıkardığımız ve renk parlaklığını geliştirdiğimiz işlemden önce ve sonra doğrudan karşılaştırma fotoğrafını göstereceğiz.

Photo Processing
Geri Git Yukarı
Kapat Yakınlaş