Anlaşmalı olarak çalıştığımız İzmir’in Buca ilçesinde bulunan Yaprak Kır Düğün Salonu, yeşilin tonlarına doymak için harika bir mekan oluyor. Hem doğallığı hem de sıcaklığı ile çiftlerin ve konukların takdirini topluyor. Kır düğünü denince akla gelen ilk mekanlardan biri oluyor.

Mekanın Genel Özellikleri

Yaprak Kır Düğün Salonu bünyesinde hem açık hem kapalı davet alanı bulunuyor. Kır bahçesi de seçenekler arasında yer alıyor. Açık davet alanı kapasitesi 750 – 1.000 kişi olarak karşınıza çıkıyor. Aynı şekilde kır bahçesinde de 750 – 1.000 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor.

Her hava koşuluna uygun olan ve 500 kişiye kadar konuk ağırlanabilen kapalı davet alanı da bulunuyor. Böylece her mevsim düğün organizasyonu gerçekleştirmek daha kolay bir hal alıyor. Mekanda aynı zamanda sünnet düğünü, salon düğünü ve kına gecesi gibi davetler de verilebiliyor.

Sunduğu Hizmetler

Gelin ve damat odası düğün organizasyonu düzenlendiğinde sunulan hizmetler arasında bulunuyor. Gelin yolu ve gelin tagı, izmir düğün fotoğrafçısı, düğün video çekimi, mekan süslemesi de Yaprak Kır Düğün Salonları tarafından sunulan hizmetler arasında yer alıyor. Engelliye uygun girişi bulunuyor. Seçtiğiniz düğün pastası servise sunuluyor. Ayrıca yemekli düzenleyeceğiniz düğünde menüyü önceden tadabiliyor, beğenmezseniz değişiklik yapabiliyorsunuz.

DJ ve müzik grubu temini ile müziğin keyfi doyasıya çıkarılıyor. Profesyonel ekip tüm isteklerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor. Her türlü sorunda yanınızda oluyor. Siz hiç yorulmadan, efor sarf etmeden sadece anı yaşıyorsunuz. Her türlü imkan sunulan mekanda otopark ve vale hizmeti de bulunuyor. Konuklar aklı kalmadan araçlarını valeye emanet ediyor ve salona giriş yapabiliyor.

Nasıl Gidilir?

Şehir merkezinde bulunan bu mekana ulaşmak birçok açıdan kolay. Çeşitli toplu taşıma araçları ile gidilebiliyor. Özel araç ve taksi de alternatif seçenekler arasında yer alıyor.

Adres: Zafer Mahallesi Atatürk Caddesi no:2345 Buca – Kaynaklar – İzmir.